Sema projekce

  Základem každé kvalitní konstrukce je její správný návrh. Pro návrh dřevěných konstrukcí používáme speciální CAD/CAM program od firmy SEMA. Pomocí tohoto programu můžeme detailně a přesně nakreslit střešní konstrukci, dřevěnou nosnou konstrukci nebo dřevostavbu v 3D modelu se všemi detaily. 
Díky tomuto způsobu navrhování konstrukcí lze ještě před zahájením výstavby předejít nejrůznějším komplikacím, které by jinak vznikaly.

Ve výsledku zjistíme, že počítačové zpracování krovu přináší značnou úsporu času, řeziva a samozřejmě financí!
 
  Dnešní moderní výstavba již bez řádné projektové a výrobní dokumentace není představitelná. Po vzájemném odsouhlasení projektu vypracujeme výrobní a následně montážní dokumentaci a na stavbě již probíhá jen samotné „skládání“ konstrukce. Tento postup je neocenitelný při výrobě a montáži rozsáhlejších a technologicky náročnějších konstrukcí, které nejdou „vyřezat“ rovnou na staveništi, tak jak bylo dosud zvykem.
Stavebním, pokrývačským a tesařským firmám nabízíme přípravu projektu pro jejich realizaci s možností následného exportu a výroby na CNC obráběcí lince. Pokud již v nějakém projekčním softwaru kreslíte, tak není nic jednoduššího než nám poslat Vaše digitální data a nechat si dřevěnou konstrukci rovnou vyřezat. Po vyzkoušení sami uznáte, že se Vám k motorové pile nebude chtít vracet :) 

Výhody počítačového zpracování dřevěných konstrukcí
Představuje ideální nástroj pro konzultaci s investorem. Ne nadarmo se říká: „Jeden obrázek vydá za tisíc slov“. Veškeré nedostatky se řeší, ještě před zahájením výroby, již u počítače. Předejde se tak zbytečným komplikacím v průběhu stavby, které znamenají časové zdržení a v mnoha případech další zbytečné finanční prostředky. Konstrukce je, po zaměření, nakreslena na skutečné rozměry stavby. Ne vždy je stavba postavena dle výměrů projektové dokumentace. 
Z vypracovaného návrhu lze exportovat veškeré výměry střechy, dle kterých je následně vypracován přesný rozpočet (množství krytiny, řeziva, apod.). Tím odpadá „dokupovaní“ v rozpočtu chybějícího materiálu. Pomocí optimalizovaného výpisu řeziva dochází ke značné úspoře Vašich finančních prostředků.
Konstrukce je předem vyrobena na našem CNC obráběcím centru i se všemi detaily (pláty, čepy, dlaby, rybiny, atd.). Jelikož impregnace proti dřevokazným houbám a škůdcům probíhá až po výrobě, jsou ochráněny i obráběné plochy. Po zhotovení montážních výkresů je možné prodat vyřezanou konstrukci jako polotovar určen již k namontování na připravenou stavbu.Pokud Vás nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat:
Položky označené * jsou povinné.
EURODACH s.r.o.
Kontaktujte nás!
+420 731 563 530
info@eurodach.cz