Cenová nabídka

Nechcete se trápit vyřizováním všech důležitých věcí kolem Vaší nové střechy? Hledáním tesaře, hledáním pokrývače, hledáním klempíře? 

V tom horším případě řešit různé nesrovnalosti vzniklé chybou vzájemné komunikace mezi všemi řemeslníky? Ideální volbou jak tomu předejít je objednat si kompletní střechu na klíč od jednoho dodavatele. Více ...

Pokud máte zájem nechat si od nás zpracovat nezávazně a zdarma cenovou kalkulaci na Vaši střechu, tak nás můžete kontaktovat buď pomocí formuláře dole na stránce nebo přímo na jedné z adres uvedených v záložce Kontakt.

Budeme se na Vás těšit!A jak co celé probíhá?
1.
Zašlete nám podklady z projektové dokumentace potřebné pro co nejpřesnější sestavení rozpočtu. To je zpravidla půdorys krovu včetně výpisu materiálu, řez krovem, půdorys nosného zdiva pod střechou a půdorys střechy. Nezapomeňte na informace jako místo stavby, předpokládaný termín realizace a rozsah prací, které by jste po nás chtěli provést.
2.
Pokud nemáte v projektu zpracovanou střechu, tak nevadí. Po domluvě vypracujeme její podrobnou dokumentaci dle Vašich přání a požadavků.
3.
Následně Vám na základě těchto podkladů předáme vypracovaný položkový rozpočet střechy. Někdy může být i ve více variantách, např. pokud se nemůžete rozhodnout jakou krytinu si vybrat.
4.
Při osobní konzultaci se na grafické vizualizaci Vaší střechy odsouhlasí všechny potřebné detaily, tak aby při samotné montáži nevznikaly nepříjemné komplikace.
5.
Po odsouhlasení rozpočtu stavby se určí termín montáže a podepíše smlouva o dílo nebo závazná objednávka.
6.
Po zaplacení zálohy je započata příprava na výrobu a montáž střechy jako je objednávka materiálů, zaměření skutečné stavby, předání zdících plánů pro zedníky (štíty, atiky, ...), apod.
7.
Doba montáže střechy se odvíjí od prací, které je na střeše potřeba provést (atypičnost střechy, střešní okna, střešní kolektory, palubkové obklady, apod.). Průměrně trvá střecha na klíč rodinného domu 10 pracovních dnů.
8.
Po dokončení díla je střecha, po odsouhlasení, předána investorovi a od tohoto okamžiku začíná platit záruka na dílo. Proběhne doplacení zbývající částky za střechu.


­
Položky označené * jsou povinné.
EURODACH s.r.o.
Kontaktujte nás!
+420 731 563 530
info@eurodach.cz